Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Poděkování Turnovskému orchestrálnímu sdružení

housle

Liberecká nezisková organizace Sdružení TULIPAN vyjadřuje poklonu a poděkování hudebníkům z Turnovského orchestrálního sdružení za účast na Benefičním koncertu pro Sdružení TULIPAN.

Koncert na podporu chráněné dílny, kterou provozuje Sdružení TULIPAN, se konal dne 22. ledna 2013 v kostele sv. Antonína Velikého v Liberci. Pozvání na koncert přijala zpěvačka Bára Basiková. Vedle ní vystoupil dětský pěvecký sbor ZŠ Ještědská Kokrháček pod vedením sbormistra Jindřicha Jehličky za doprovodu Turnovského orchestrálního sdružení za řízení dirigentů Ondřeje Útraty a Martina Hyblera.

Vedení města děkuje Turnovskému orchestrálnímu sdružení za reprezentaci Turnova.

Vytvořeno 26.2.2013 8:23:16 | přečteno 849x | Bc. Radek Drašnar
load