Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Organizátoři kulturních akcí, spojte se!

DSC 5953

Kulturní centrum Turnov vyzývá pořadatele kulturních a společenských akcí v Turnově, aby začali vzájemně koordinovat termíny jednotlivých pořadů a využívali k tomu nový přehled aktivit zprovozněný na internetových stránkách KCT.

Srozumitelná a přehledná tabulka má za cíl koordinovat termíny kulturních a společenských akcí v Turnově i okolí. S její pomocí se snad podaří skloubit data konání většiny pořadů, případně alespoň počet kolizí snížit. V případě jakýchkoliv dotazů a požadavků na uvedení akce v přehledu kontaktujte pracovnici KCT Romanu Kefurtovou na telefonním čísle 481 322 083, e-mailem na romana.kefurtova@kcturnov.cz .

http://www.kcturnov.cz/clanek/prehled-kulturnich-poradu

Vytvořeno 14.10.2013 15:19:34 | přečteno 810x | Bc. Radek Drašnar