Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nová publikace JAK UČIT O HOLOKAUSTU

Nová on-line publikace T. Dubinové, PhD. "JAK UČIT O HOLOKAUSTU" je určena učitelům, studentům i laické veřejnosti se zájmem o tuto problematiku. Publikace je pro zájemce ke stažení ZDARMA.

Nová on-line publikace T.Dubinové, PhD. "JAK UČIT O HOLOKAUSTU" je určena učitelům, studentům i laické veřejnosti se zájmem tuto o problematiku.

Publikaci můžete stáhnout ZDARMA ve formátu PDF na stránkách Synagogy:

http://www.synagoga-turnov.cz/cs/nabidka-pro-skoly.html

neboikona souboru ZDE.

V centru pozornosti textu jsou lidé a lidský příběh, válečné a poválečné souvislosti a dodnes přetrvávající dědictví a paměť holocaustu. Materiál k dokreslení vytyčených témat používá pasáže z literatury, zprávy z tisku, odkazy na zajímavé weby, tipy na literaturu, filmy, výstavy, projekty či besedy. K tématům nabízí diskusní otázky a témata.

Výše zmíněná publikace bude slavnostně představena na přednášce T. Dubinové "HOLOKAUST". Přednáška se koná u příležitosti smutného výročí transportu turnovských židů do vyhlazovacích táborů (13. a 16. ledna 1943).

Ohlasy vítány!
Terezie Dubinová, PhD.
terezie.dubinova@tiscali.cz

Vytvořeno 16.11.2011 | přečteno 1092x | Richard Mochal
load