Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Na Valdštejně probíhala hravá dětská klání

Dětské hry a klání, autor: Turnovské památky a cestovní ruch, p. o.

V sobotu 2. července 2016 se na Valdštejně konala akce zaměřená na malé návštěvníky - "Dětské hry a klání".

Děti, ale i dospělí, si mohli vyzkoušet několik dobových her, které byly rozesety po celém hradě. A co vše si mohli návštěvníci vyzkoušet? Jak se stíná špalíček, rýžování granátků, vrhcáby, chytání rybiček, deskový labyrint, střílení z kuše či výpad na kvintánu. Na každém stanovišti po splnění úkolu obdrželi hráči razítko do herní kartičky. Po absolvování všech her obdrželi soutěžící malou odměnu. Ani aprílové počasí nepřekazilo vydařenou akci, které se zúčastnilo přes dvě stě návštěvníků, jelikož jednotlivé hry byly přesunuty do krytých částí hradu.

Více fotografií na Facebooku Města Turnova.

Dětské hry a klání

Dětské hry a klání
Vytvořeno 7.7.2016 10:25:25 | přečteno 645x | anna.supikova
load