Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Jaká byla návštěvnost turnovského informačního střediska?

Regionální turistické informační centrum v Turnově kopie

Od června do září navštívilo Regionální turistické informační centrum v Turnově 22.215 návštěvníků, což je o 7 % více než v roce 2011 a 9 % více než v roce 2010. Z toho bylo necelých 2.000 cizinců. Počet cizinců, kteří navštěvují Turnovsko, má v posledních letech klesající tendenci.

První tři příčky zaujímají Němci, Poláci a Holanďané. V letošním roce byl zaznamenán nárůst turistů z Francie a Ruska. V letošním roce navštívili RTIC turisté z Číny, Brazílie, Indie a vzrostl počet turistů z Izraele.

Přestože dochází z nárůstu návštěvníků, klesají tržby. Oproti loňskému roku klesly tržby na přepážce RTIC o 12 %.

Ing. Eliška Gruberová, vedoucí odboru cestovního ruchu, www.infocentrum-turnov.cz

Vytvořeno 27.3.2014 18:41:43 | přečteno 967x | Kateřina Doubravová
load