Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

České kuriozity V. – zajímavé domy

Kuriozity

V letošním roce v TIM edici vyšel5. díl českých kuriozit. Po publikovaných zajímavostech, náměstích a radnicích a technických památkách se poslední díl věnuje zajímavým domům. Do publikace přispěl i Turnov a to domem č. p. 95 na náměstí Českého ráje. Pokud nevíte, o jaký dům se jedná, prozradíme, že je to budova bývalé České spořitelny.

Publikaci plnou zajímavostí si můžete zakoupit v informačním centru za 50 Kč. Součástí publikace je i samolepka a magnetka. Vycházky za zajímavými domy v jednotlivých městech jsou také prezentovány v magazínu i  na webu TIM a jsou spojeny se sběratelskou soutěží o pobyty v publikovaných městech.

Nechte se zlákat na zajímavý výlet po naší vlasti a objevujte památky v nejrůznějších podobách.


Kuriozity

Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch, p. o.


Vytvořeno 6.9.2020 18:36:17 | přečteno 247x | Ing. Klára Preislerová