Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovské památky a cestovní ruch – otevření infocentra, hradu Valdštejna a synagogy

RTIC

Aktuální informace o otevření Infocentra, hradu Valdštejn a turnovské synagogy.

Informační centrum na náměstí je otevřeno od pondělí 27. dubna. Zatím bude otevřeno od pondělí do čtvrtka od 9:00 do 16:00 hodin. Od pondělí 11. května by měl být zahájen celotýdenní provoz včetně sobot. Návštěvníci infocentra musí dodržovat platná hygienická nařízení, tj. povinné nošení roušky (nebo jiné zakrytí úst a nosu), dodržování rozestupů, dezinfekce rukou při vstupu. V prostorách infocentra mohou být maximálně tři lidé.

Hrad Valdštejn by měl být otevřen od úterý 12. května, kdy bude možná jen prohlídka venkovních prostor hradního areálu. Vnitřní expozice by měly být přístupné od úterý 26. května. Zatím ale nejsou známy další pokyny, jak bude probíhat provoz a prohlídky a jaká budou další omezení.
Parkoviště pod Valdštejnem bude zpoplatněno od 8. května, zatím pouze u víkendech a svátcích. V současné době je prodloužena uzavírka silnice k parkovišti zatím do 30. 4. a tak není možné na parkoviště zajet.

Otevření Synagoga Turnov je vzhledem k domluveným zápůjčkám a dalším aktivitám plánováno na 2. června.

Eliška Gruberová, Turnovské památky a cestovní ruch, příspěvková organizace
Vytvořeno 28.4.2020 18:16:19 | přečteno 417x | Ing. Klára Preislerová
load