Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

ADRA znovu zajišťuje občanům Turnova a okolí bezplatnou distribuci potravin a léků

Nákupy pro seniory, autor: Pixabay

Humanitární organizace ADRA znovu zajišťuje občanům města Turnov a okolí bezplatnou distribuci potravin a léků. Tato služba je cílena na osamělé seniory, na chronicky nemocné osoby, ale také na lidi, kteří prodělávají nemoc Covid-19. U poslední skupiny potřebných je nutné při objednávce nákupu tuto skutečnost uvést.

Potřebujete-li službu využít, zavolejte na telefonní číslo 728 967 609, a to každý všední den od 9:00 do 15:00 hodin. Je třeba uvést jméno, příjmení a přesnou adresu bydliště. V případě, že bude telefonní linka přetížená, ozve se koordinátorka pomoci nazpět. Objednaný nákup bude doručen následující den. Při zajištění léků je nutné sdělit koordinátorce přesný název léku a u léku na předpis je nutné, uvést také jeho gramáž. Svému ošetřujícímu lékaři poté sdělit telefonní číslo organizace ADRA a domluvit se na zaslání e-receptu. Z důvodu bezpečnosti bude nákup předán bezkontaktně.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, nebo sledujte webové stránky www.adraturnov.cz Postupujeme v souladu s doporučeným postupem Asociace poskytovatelů sociálních služeb v ČR. Řídíme se všemi nařízeními a doporučeními vlády ČR a Krajského úřadu a z tohoto důvodu se může poskytovaná služba měnit.

 

Společně to zvládneme!


Humanitární organizace ADRA
Vytvořeno 13.10.2020 12:37:26 | přečteno 674x | Ing. Klára Preislerová
load