Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Žádosti do Fondu kulturního dědictví LK pro rok 2011

Krajský úřad Libereckého kraje, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu zveřejnil výzvu pro majitele kulturních památek k předkládání žádostí do Fondu kulturního dědictví Libereckého kraje pro rok 2011. Termín předkládání žádostí je od 29.11.2010 do 17.1.2011.

Krajský úřad Libereckého kraje, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu zveřejnil výzvu pro majitele kulturních památek k předkládání žádostí do Fondu kulturního dědictví Libereckého kraje pro rok 2011. Termín předkládání žádostí je od 29.11.2010 do 17.1.2011. Upřesňující informace najdete na internetových stránkách Libereckého kraje - www. kraj-lbc.cz.

Vytvořeno 29.11.2010 | přečteno 693x | Richard Mochal
load