Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzva k podání žádosti o poskytnutí finančního příspěvku ze Sportovního fondu města Turnova

foto 019

Město Turnov vypisuje 2. kolo výzvy k podání žádosti o poskytnutí finančního příspěvku ze Sportovního fondu města Turnova pro rok 2013.

Žádost o poskytnutí příspěvku je třeba podat do 31. 5. 2013 na odbor školství kultury a sportu MěÚ v Turnově ve Skálově ulici nebo přes podatelnu městského úřadu v budově radnice v ulici Antonína Dvořáka.

Formuláře žádostí jsou povinné a získáte je v písemné formě na odboru školství, kultury a sportu (viz výše) nebo v elektronické podobě ikona souboruzde nebo ikona souboruzde.

Správní rada Sportovního fondu je oprávněna vyžádat si dodatečné podklady.

Správní rada se usnesla, že bude v roce 2013 preferovat sportovní akce místního a regionálního významu zahrnující pořádání sportovních akcí soutěžního charakteru a že nedoporučí zastupitelstvu města přispět na sportovní vybavení (hokejky, míče, dresy apod.) a soustředění sportovců. Bližší informace ke 2. kolu výzvy podá Renata Brychová, odbor školství, kultury a sportu, tel.: 481 366 755, e-mail: r.brychova@mu.turnov.cz

Vytvořeno 13.3.2013 13:22:54 | přečteno 838x | Bc. Radek Drašnar