Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzva k podání žádosti o dotaci z Kulturního fondu Města Turnova pro rok 2013 - 1. kolo

Pohádková neděle na Valdštejně

V souladu se statutem kulturního fondu vypisuje odbor školství, kultury a sportu výběrové řízení na dotace z Kulturního fondu Města Turnova. Žádosti o příspěvek posílejte do 31. ledna 2013.

ikona souboruSTATUT Kulturního fondu Města Turnova 

ikona souboruPRAVIDLA pro poskytování finančních prostředků na podporu kulturních aktivit na území města Turnova

UPOZORNĚNÍ - Formuláře žádostí jsou povinné, naleznete je ZDE.

Své žádosti zasílejte na adresu Městský úřad Turnov, Odbor školství, kultury a sportu, Antonína Dvořáka 335, 511 02 Turnov nebo je doručte osobně na podatelnu Městského úřadu v Turnově v budově radnice.

Více informací poskytne p. Zajícová, odbor školství, kultury a sportu, tel.: 481 366 756, e-mail: j.zajicova@mu.turnov.cz

Vytvořeno 11.12.2012 9:54:23 | přečteno 727x | Kateřina Doubravová
load