Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Volnočasové aktivity dětí a mládeže mohou být finančně podpořeny

dětský tábor

Odbor školství, kultury a sportu informuje, že vypisuje 2. kolo příjmu žádostí o finanční podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže.

 

Na akce podporující volnočasové aktivity dětí a mládeže budou finanční příspěvky poskytnuty na základě žádostí předložených do 29. srpna 2014. „Žádosti na předepsaných tiskopisech přijímá odbor školství, kultury a sportu ve svém sídle ve Skálově ulici čp. 72. Zde je také možné formuláře vyzvednout. Nebo jsou k dispozici na internetových stránkách města Turnova,“ informuje pracovnice odboru Renata Brychová a dodává, že veškeré informace poskytne v případě potřeby telefonicky na čísle 481 366 755 nebo e-mailem r.brychova@mu.turnov.cz.


Vytvořeno 2.7.2014 8:11:59 | přečteno 912x | Bc. Radek Drašnar