Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Volnočasové aktivity dětí a mládeže budou i nadále finančně podporovány

dratovani ZS Zizkova

Odbor školství, kultury a sportu vyzývá všechny, kteří organizují volnočasové aktivity dětí a mládeže a splňují podmínky pravidel pro přiznání příspěvku, aby si podali žádost o poskytnutí dotace na akce konané v roce 2014.

Město Turnov vypisuje 1. kolo výzvy k podání žádosti o poskytnutí finanční dotace z příspěvku na volnočasové aktivity dětí a mládeže pro rok 2014. Žádost o poskytnutí dotace je třeba podat nejpozději do 28. února 2014 na předepsaném formuláři na odbor školství, kultury a sportu, který sídlí v budově ve Skálově ulici č. p. 72.

Formuláře získáte v písemné podobě u Bc. Renaty Brychové (tel.: 481 366 755, e-mail: r.brychova@mu.turnov.cz) na odboru školství, kultury a sportu nebo v elektronické podobě ikona souboruzde nebo ikona souboruzde.

ikona souboruPravidla pro příspěvek na volnočasové aktivity dětí a mládeže.

Vytvořeno 19.11.2013 13:23:41 - aktualizováno 3.2.2014 11:16:16 | přečteno 780x | Bc. Radek Drašnar