Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V Ý Z V A k podání žádosti o poskytnutí dotaze z Příspěvku na volnočasové aktivity dětí a mládeže

Město Turnov vypisuje 1. kolo VÝZVY k podání žádosti o poskytnutí finanční dotace z Příspěvku na volnočasové aktivity dětí a mládeže pro rok 2012. Žádost o poskytnutí dotace je třeba podat do 16. března 2012.

Město Turnov  vypisuje 1. kolo VÝZVY  k podání žádosti o poskytnutí finanční dotace z Příspěvku na volnočasové aktivity dětí a mládeže pro rok 2012. Žádost o poskytnutí dotace je třeba podat do 

16. března 2012

na Odbor školství, kultury a sportu, MěÚ v Turnově,
který sídlí ve Skálově ulici, čp. 72. Formulář žádosti je povinný, získáte jej:

• v písemné formě na Odboru školství, kultury a sportu (viz výše), kontaktní osoba:
Renata Brychová, tel. 481 366 755
r.brychova@mu.turnov.cz

 nebo

• v elektronické podobě na stránkách Městského úřadu www.turnov.cz, volba „Žádosti a formuláře“.


Vytvořeno 9.2.2012 | přečteno 838x | Richard Mochal
load