Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Upozornění pro žadatele o příspěvek ze Sportovního fondu Města Turnova pro rok 2013

volejbal_Dalimerice

V souladu se statutem Sportovního fondu vypisuje odbor školství, kultury a sportu 1. kolo výběrového řízení na příspěvky ze Sportovního fondu Města Turnova s uzávěrkou 28. 2. 2013.

Správní rada se usnesla, že bude v roce 2013 preferovat sportovní akce místního a regionálního významu zahrnující pořádání sportovních akcí soutěžního charakteru.

Správní rada se usnesla, že nedoporučí zastupitelstvu města přispět na sportovní vybavení (hokejky, míče, dresy apod.) a sportovní soustředění.

Žádost o příspěvek musí být předložena na předepsaném formuláři, který naleznete ikona souboruzde. Žádosti zasílejte na adresu: Městský úřad Turnov, odbor školství, kultury a sportu, Antonína Dvořáka 335, 511 02 Turnov nebo je doručte osobně na podatelnu Městského úřadu v Turnově v budově radnice – nejpozději do 28. 2. 2013.

Více informací poskytne p. Brychová, odbor školství, kultury a sportu, tel.: 481 366 755, e-mail: r.brychova@mu.turnov.cz

Správní rada Sportovního fondu je oprávněna vyžádat si dodatečné podklady.

ikona souborustatut sport fondu Statut Sportovního fondu Města Turnova  ikona souborusport rozp pravidlaRozpočtová pravidla sportovní komise Města Turnova

Vytvořeno 6.2.2013 9:01:06 | přečteno 699x | Bc. Radek Drašnar
load