Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Požádejte o příspěvek ze sportovního fondu

odznak všestrannosti olympijských vítězů 2

Odbor školství, kultury a sportu vyzývá sportovní oddíly, kluby a organizace k podání žádostí o příspěvky ze sportovního fondu města Turnova.


Město Turnov vypisuje 2. kolo přidělování příspěvků na sportovní činnost ze sportovního fondu města Turnova. Žádosti na předepsaném formuláři je nutné předložit na odbor školství, kultury a sportu ve Skálově ulici nebo přes podatelnu městského úřadu v budově radnice v termínu do 29. srpna 2014. Tiskopisy žádostí je možné získat v listinné podobě na odboru školství, kultury a sportu nebo v elektronické podobě z internetových stránek města Turnova www.turnov.cz/sport/sportovní fond. „Správní rada sportovního fondu se usnesla, že v letošním roce bude preferovat sportovní akce soutěžního charakteru místního a regionálního významu,“ informuje vedoucí odboru René Brož a upozorňuje, že nebudou zastupitelstvu doporučeny žádosti o příspěvek  na sportovní vybavení a soustředění sportovců. „K písemným žádostem je správní rada fondu oprávněna vyžádat si v případě potřeby ještě dodatečné podklady,“ říká Brož a dodává, že on sám i pracovnice odboru Renata Brychová jsou připraveni zodpovědět veškeré dotazy.
Vytvořeno 2.7.2014 7:51:26 | přečteno 749x | Bc. Radek Drašnar