Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město i v roce 2014 přijímá žádosti na činnost spolků

IMG 3314

Město Turnov vyzývá organizace a spolky zlepšující společenský život obyvatel Turnova k podání žádosti o příspěvek na činnost a aktivity v roce 2014. 

Žádosti se přijímají do 31. března 2014 na ikona souboruformuláři „ Žádost o poskytnutí příspěvku na činnost spolku“, který je ke stažení na internetových stránkách nebo je k dispozici na podatelně městského úřadu. Žádosti je možné zaslat  na adresu Městský úřad Turnov,  sekretariát, Antonína Dvořáka 335, 511 22 Turnov nebo osobně doručit na podatelnu v budově turnovské radnice. Více informací poskytne Ing. Klára Preislerová na telefonním čísle 481 366 222 nebo e-mailem k.preislerova@mu.turnov.cz.

Výzva se netýká kulturních a sportovních organizací, sdružení a spolků, které mohou žádat o dotace z kulturního nebo sportovního fondu.

Vytvořeno 13.1.2014 7:44:28 | přečteno 748x | Bc. Radek Drašnar