Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

II. výzva roku 2011 k předkládání žádostí o dotaci z Fondu na podporu sociální oblasti Města Turnova

Město Turnov vyhlašuje II. VÝZVU ROKU 2011 K PŘEDKLÁDÁNÍ ŽÁDOSTÍ O DOTACI Z FONDU NA PODPORU SOCIÁLNÍ OBLASTI.

Město Turnov vyhlašuje II. VÝZVU ROKU 2011 K PŘEDKLÁDÁNÍ ŽÁDOSTÍ O DOTACI Z FONDU NA PODPORU SOCIÁLNÍ OBLASTI.

Výzva je vyhlášena dle Základních pravidel přidělování dotací z Fondu na podporu sociální oblasti Města Turnova, schválených Zastupitelstvem města Turnova, usnesením č. 63/2009 ze dne 28. 4. 2009.

Výzva se vypisuje na:
· podporu aktivit směřujících ke zlepšení kvality života osob s dlouhodobě nepříznivým zdravotním stavem nebo znevýhodněných skupin občanů
· podporu aktivit směřující ke zlepšení života osob v nepříznivé sociální situaci
· podporu vytváření zdravého životního stylu
· podporu rodin s dětmi
· podporu zdravotních preventivních a léčebných programů na území města vedoucích k prevenci civilizačních onemocnění

Formuláře žádostí včetně Základních pravidel jsou k dispozici na Městském úřadě v Turnově, odboru sociálních věcí, Skálova ulice 84 ve 2. patře, č. dveří 203, dále na internetových stránkách Města Turnova, odboru sociálních věcí.

Žádosti budou přijímány na Městském úřadu v Turnově, odboru sociálních věcí ve Skálově ul. - dveře č. 203.

Uzávěrka přijímání žádostí je stanovena na pátek 19. 8. 2011 do 12:00 hodin. Na chybně, nebo nečitelně vyplněné formuláře nebude brán zřetel.

Vytvořeno 12.7.2011 | přečteno 794x | Richard Mochal
load