Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

I. výzva k předkládání žádostí o dotaci z Fondu na podporu sociální oblasti

ruka seniora

Město Turnov vyhlašuje I. výzvu roku 2013 k předkládání žádostí o dotaci z Fondu na podporu sociální oblasti.

Výzva je vyhlášena dle základních pravidel přidělování dotací z Fondu na podporu sociální oblasti Města Turnova, schválených Zastupitelstvem města Turnova, usnesením č. 63/2009 ze dne 28. 4. 2009.

Výzva se vypisuje na podporu:

- aktivit směřujících ke zlepšení kvality života osob s dlouhodobě nepříznivým zdravotním stavem nebo znevýhodněných skupin občanů

- aktivit směřujících ke zlepšení života osob v nepříznivé sociální situaci

- vytváření  zdravého životního stylu

- rodin s dětmi

- zdravotních preventivních a léčebných programů na území města směřujících k prevenci civilizačních onemocnění

Formuláře žádostí včetně základních pravidel jsou k dispozici na Městském úřadě v Turnově, odboru sociálních věcí, Skálova ulice 84 ve 2. patře, č. dveří 203, dále na internetových stránkách Města Turnova, odboru sociálních věcí, a ikona souboruzde. Žádosti budou přijímány na Městském úřadu v Turnově, odboru sociálních věcí - dveře č. 203 nebo na podatelně Městského úřadu. Na chybně  nebo nečitelně vyplněné formuláře nebude brán zřetel.

Uzávěrka přijímání žádostí je stanovena na pondělí 11.3. 2013 do 17:00 hodin.

Vytvořeno 14.2.2013 11:50:49 | přečteno 680x | Bc. Radek Drašnar