Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dotace z fondů města Turnova i ministerstva kultury budou přidělovány i v roce 2014

peníze

Pokud organizujete kulturní akce, chystáte se vydat publikaci či CD, zajišťujete činnost spolku, vlastníte dům v městské památkové zóně a chcete jej opravovat nebo hodláte podpořit nějakou kulturní památku, můžete požádat o příspěvek.

Odbor školství, kultury a sportu vypisuje výběrová řízení na dotace z fondů města a ministerstva kultury pro rok 2014.

výzva OŠKS

S žádostmi o dotace z kulturního fondu a žádostmi o příspěvek na obnovu objektů, které se nacházejí v turnovské městské památkové zóně, vám poradí a pomůže Alena Růžičková, tel.: 481 366 759, e-mail: a.ruzickova@mu.turnov.cz. Jak získat příspěvek z programu Podpora kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností poradí Marie Roubalová, tel.: 481 366 758, e-mail: m.roubalova@mu.turnov.cz.

Žádosti na předepsaných tiskopisech, které získáte v písemné podobě na odboru školství, kultury a sportu ve Skálově ul. č. p. 72 nebo v podobě elektronické na https://www.turnov.cz/cs/mestsky-urad/formulare-a-zadosti-meu.html  musí být předloženy nejpozději do 31. ledna 2014 (příspěvky z kulturního fondu a příspěvky na obnovu objektů v MPZ) a do 28. února 2014 ( příspěvky z programu Podpora kulturních památek...) prostřednictvím podatelny městského úřadu. Příspěvky mohou být přiznány pouze dle ikona souborupravidel pro poskytování finančních prostředků na podporu kulturních aktivit na území města Turnova, ikona souborupravidel pro poskytování příspěvků z rozpočtu města Turnova na obnovu objektů, které se nacházejí v MPZ města Turnov a ikona souboruzásad programu Podpory obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností.

http://www.mkcr.cz/cz/kulturni-dedictvi/pamatkovy-fond/dotacni-programy/podpora-obnovy-kulturnich-pamatek-prostrednictvim-obci-s-rozsirenou-pusobnosti-2432/

Vytvořeno 20.11.2013 10:27:05 | přečteno 960x | Bc. Radek Drašnar