Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

2. kolo výzvy k podání žádosti o poskytnutí finanční dotace z příspěvku na volnočasové aktivity dětí

hrající si děti

Město Turnov vypisuje 2. kolo výzvy k podání žádosti o poskytnutí finanční dotace z příspěvku  na volnočasové aktivity dětí a mládeže pro rok 2013.

Žádost o poskytnutí dotace je třeba podat do  31. května  2013 na odbor školství, kultury a sportu, který sídlí ve Skálově ulici, čp. 72. Formulář žádosti je povinný, a je možné jej získat v písemné podobě na odboru školství, kultury a sportu u paní Renaty Brychové, tel.: 481 366 755, e-mail: r.brychova@mu.turnov.cz nebo ikona souboruzde.

Vytvořeno 15.3.2013 7:29:39 | přečteno 818x | Bc. Radek Drašnar