Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzva k podání žádostí o příspěvek na zahraniční spolupráci pro rok 2013 - 1. kolo

052010 Vokální workshop v Jaworu  (2)

Město Turnov vypisuje výběrové řízení na žádosti o příspěvek na zahraniční spolupráci. Své žádosti posílejte do 28. února 2013.

ikona souboruPravidla ro poskytování příspěvků komise pro zahraniční vztahy rady Města Turnova

Upozornění - Formuláře žádostí jsou povinné, naleznete je zde.

Své žádosti zasílejte na adresu Městský úřad Turnov, sekretariát města, Antonína Dvořáka 335, 511 02 Turnov nebo je doručte osobně na podatelnu Městského úřadu v Turnově v budově radnice.

Více informací poskytne Tereza Stejskalová, tel.: 481 366 222, e-mail: t.stejskalova@mu.turnov.cz.

Vytvořeno 8.2.2013 10:06:01 | přečteno 764x | Richard Mochal
load