Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Změna přednosti v jízdě - křižovatka u Kudrnáčových hodin

Zítra 7. května 2008 proběhne změna přednosti v jízdě na křižovatce silnic I/35 a II/610 u "Kudrnáčových hodin". Věnujte této změně přednosti zvýšenou pozornost.

Zítra 7. 5. 2008 dojde ke změně přednosti v jízdě na křižovatce silnic I/35 a II/610 v Turnově v místě "u Kudrnáčových hodin". Přednost v jízdě budou dávat nově vozidla přijíždějící na tuto křižovatku od Prahy a Liberce. Přednost budou mít vozidla jedoucí od kruhového objezdu do ulice Nádražní a naopak.

Ke změně dochází hlavně z důvodu zániku dopravního významu Bezručovy ulice jako mezinárodní silnice vedoucí do Polska, kdy křižovatka u Kurnáčovách hodin již není touto dopravou zatížena. Hlavní dopravní zátěz nyní směřuje Z a DO ulice Nádražní, a nová úprava bude tuto skutečnost respektovat.

Celá situace bude vyznačena dopravním značením, které by řidiči měli pozorně sledovat.

Vytvořeno 6.5.2008 | přečteno 1061x | Richard Mochal
load