Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Žlutá ponorka zve na rodinné odpoledne

SVČDM Žlutá ponorka, autor: R. Drašnar

Turnovské Středisko pro volný čas dětí a mládeže Žlutá ponorka zve veřejnost na rodinné odpoledne s názvem ŽLUTÁ PONORKA OPEN.


Odpoledne plné zábavy a poučení se uskuteční ve středu 18. června 2014 od 13.00 hodin v budově Žluté ponorky v Husově ulici a přilehlé zahradě. „Zveme k prohlídce zrekonstruovaných prostor, ochutnání bramborákových variací z polní kuchyně, posezení u odpolední kávy a také na setkání s delegací partnerského města Ottendorf-Okrilla, včetně jeho starosty,“ láká ředitel střediska Tomáš Zakouřil a dodává, že budou připravené také nafukovací atrakce v podobě lezecké stěny a skákacího hradu, lanové disciplíny, tvořivé dílny a ukázky činností kroužků a našich a německých dětí. „Ty jsou zapojeny do projektu Společná cesta k přírodním vědám, který realizuje město Turnov společně s německým městem Ottendorf-Okrilla,“ informuje Zakouřil. Projekt je spolufinancován z Evropské unie, z česko-saského přeshraničního programu Ziel 3.


Vytvořeno 13.6.2014 11:24:27 | přečteno 517x | Bc. Radek Drašnar