Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzkum dopravního chování obyvatelstva ve městě Turnově

V Turnově od 15. března do 30. června 2008 bude probíhat dotazníkové šetření. Ve vybraných domácnostech bude agengura GfK Praha s. r. o. provádět rozhovory na téma každodenního cestování. Anonymní data budou posléze zpracovávat výzkumníci University Karlovy v Praze.

Se získanými údaji bude zacházeno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Účast ve výzkumu je dobrovolná, přesto se na Vás obracíme s prosbou o vstřícnost vůči našim tazatelům.
Vaše odpovědi na výzkumné otázky umožní lépe porozumět důvodům volby různých dopravních prostředků a doufáme, že tak mohou přispět i k řešení některých dopravních problémů ve Vašem městě a regionu. Závěrečné výsledky výzkumu budou poskytnuty městskému úřadu a zveřejněny na našich internetových stránkách. K zodpovězení otázek není třeba mít žádné zvláštní znalosti.

Tazatelé se budou prokazovat průkazem společnosti GfK Praha s. r. o. Na průkazu jsou uvedeny osobní údaje tazatele, razítko a kontakt na sídlo společnosti v Praze. Na požádání by měli také poskytnout telefonní číslo, na kterém bude možné si identitu ověřit.

Další informace naleznete zde: http://cozp.cuni.cz/COZP-225.html

Informační leták ikona souboruzde

Vytvořeno 18.3.2008 | přečteno 1158x | Richard Mochal
load