Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Večerníčkový pohádkový les pobaví děti

Večerníčkový pohádkový les, autor: Velká dobrodružství

Večerníčkový pohádkový les pro děti se uskuteční jako součást programu jubilejního 10. ročníku akce Kámen a šperk v Českém ráji v sobotu 5. července 2014.


Máte rádi pohádky z večerníčků? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do pohádky za televizní obrazovku. Město Turnova a společnost Velká dobrodružství připravily jako součást akce Kámen a šperk v Českém ráji 2014 speciální večerníčkový pohádkový les. Uskuteční se v sobotu 5. července 2014 v době od 13:00 do 18:00 hodin. „V parku za turnovským muzeem budou na velké i malé zájemce čekat pohádkové postavy z Krkonoš, panenka v sukýnce z máků, známí bratři nešikové v roláku, skřítkové z pařezové chaloupky, spolužáci z 3. B a další oblíbené postavičky z pohádek. Děti budou muset u každého z nich splnit nějaký úkol,“ přibližuje organizátorka akce Kámen a šperk v Českém ráji Eliška Gruberová. Dokáží děti vylovit larvy z mraveniště a donést zrnka máku ke staré makovici? Pomohou zatlouci popletům hřebík a najdou uplakané zlatovlasé víle penízky, které ztratila na louce? Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná u vstupu do parku za muzeem. Vstupné je 50 Kč. Více informací a možnost registrace najdete na internetových stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství www.veldo.cz. Akce je spolufinancována městem Turnov prostřednictvím příspěvku na podporu volnočasových aktivit dětí a mládeže. Mediálním partnerem této akce je Rádio Signál.


Vytvořeno 20.6.2014 11:08:05 | přečteno 1367x | Bc. Radek Drašnar