Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V Turnově nepoteče voda

Přerušení dodávky pitné vody - ilustrační foto, autor: Kateřina Doubravová

Severočeské vodovody a kanalizace oznamují, že ve čtvrtek 5. června 2014 bude v Turnově, v ulici Pod Stránkou, přerušena dodávka pitné vody.

Voda nepoteče v době od 8:00 do 14:00 hodin z důvodu přepojení vodovodu. Náhradní zásobování pitnou vodou bude zajištěno.Více informací  získáte na zákaznické lince společnosti 840 111 111.

Společnost Severočeské vodárny a kanalizace se omlouvá za případné způsobené komplikace, děkuje za pochopení a trpělivost.

Vytvořeno 27.5.2014 7:16:45 | přečteno 584x | Bc. Radek Drašnar