Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V nádražní restauraci hořelo

Sbor hasičů města Turnova

V úterý 10. června 2014 byl na dispečink Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje ohlášen ve 21:43 hodin požár v turnovské nádražní restauraci.


Na místo požáru byli vysláni turnovští profesionální hasiči, kterým spolu s dobrovolníky z Karlovic a drážními hasiči účinně pomáhala také jednotka Sboru hasičů města Turnova. „Požár se hasičům podařilo během čtvrt hodiny lokalizovat a následně zcela zlikvidovat. Restaurace byla v době vzniku požáru uzavřena a nikdo se v ní nenacházel,“ informovala tisková mluvčí krajských hasičů Zdenka Štrauchová. Příčinou byla technická závada na elektroinstalaci chladicího zařízení. Požár poškodil především vnitřní vybavení a škoda byla odhadnuta na 100 tisíc korun. Podařilo se však uchránit majetek v hodnotě dvou milionů.


Vytvořeno 11.6.2014 16:55:44 | přečteno 669x | Bc. Radek Drašnar