Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V Dolánkách a ve Vazovci neteče voda

Přerušení dodávky pitné vody - ilustrační foto, autor: Kateřina Doubravová

Severočeské vodovody a kanalizace oznamují, že od pondělí 23. června do úterý 24. června  2014 je v Dolánkácha Vazovci přerušena dodávka pitné vody.

Voda nepoteče v době od 23. 6. 20:45 hodin do úterý 24. 6. do 15:00 hodin z důvodu provozní havárie na vodovodním zařízení. Náhradní zásobování pitnou vodou je zajištěno mobilní cisternou. Více informací  získáte na zákaznické lince společnosti 840 111 111.

Společnost Severočeské vodárny a kanalizace se omlouvá za případné způsobené komplikace, děkuje za pochopení a trpělivost.

Vytvořeno 24.6.2014 14:12:47 | přečteno 545x | Bc. Radek Drašnar