Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V daliměřické kapličce bude zase zvonit zvon

zvon do kapličky na Daliměřicích, autor: R. Drašnar

Občan města, který si nepřeje být jmenována a chce zůstat v anonymitě, přinesl na začátku roku na radnici malý zvon, který býval kdysi zavěšený v kapličce na Daliměřicích.

Anonymní dárce zvon zdarma pečlivě opravil a zrestauroval a daroval městu. To se postará, aby se zvon v nejbližší době vrátil na své původní místo a opět sloužil svému účelu. Dotyčnému člověku patří velké uznání a poděkování.

Vytvořeno 17.1.2014 11:42:50 | přečteno 937x | Bc. Radek Drašnar