Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V Českém ráji začala fungovat slevová karta pro místní i turisty

Regionální karta hosta Český ráj, autor: Sdružení Český ráj

Sdružení Český ráj spustilo v pátek 8. července 2016 zcela nový projekt, kterým je Regionální karta hosta Český ráj.

Jedná se o systém benefitů a dalších výhod, které mohou čerpat nejen turisté, kteří region navštíví, ale i místní obyvatelé. Pracovníci Sdružení si slibují, že se díky tomuto projektu podaří alespoň částečně „splácet dluh“, který cítí vůči návštěvníkům i podnikatelům v cestovním ruchu, neboť o zavedení karty se v regionu diskutuje již radu let. Zavedení karty pro Český ráj byl i jeden z požadavků Fóra Zdravého města, které proběhlo v roce 2014.  

Fungování karty je standardní způsob prezentace regionu tak, jak je tomu ve vyspělých zemích, jako jsou například Rakousko, Švýcarsko či Francie, kde jsou karty běžným a úspěšným nástrojem marketingu destinace. V letošním roce se zavedení karty stane pilotním projektem a Sdružení Český ráj vítá jakoukoliv zpětnou vazbu.

Karty jsou k dostání za poplatek 50 Kč v informačních centrech v regionu a zdarma pak ve vybraných ubytovacích zařízeních, kde je dostanou hosté jako bonus k pobytu v Českém ráji. Online lze karty také objednat přes e-shop Českého ráje. Benefity lze čerpat po celý rok od vydání karty, čímž chce Sdružení motivovat návštěvníky k tomu, aby se do regionu vraceli.

Regionální karta hosta Český ráj

Do systému se prozatím zapojilo zhruba 36 subjektů. Držitelé karet tak mohou využít různých benefitů a slev například na hradech a zámcích, v muzeích, sportovních i zábavních zařízeních, v restauracích a prodejnách některých regionálních výrobců nebo čerpat slevy na ubytování v hotelích a penzionech.

Podrobnosti ohledně systému fungování karty a přehled zapojených partnerů poskytujících benefity jsou k dispozici na webových stránkách a v informačních letácích.

Provozovny zapojených partnerů projektu budou označeny samolepkou s logem karty. Systém je otevřený pro další poskytovatele benefitů a distributorů, v případě zájmu je možno kontaktovat zaměstnance SČR.

Děkujeme všem partnerům, kteří se zapojili do systému!

Lucie Rakoušová, Sdružení Český ráj

Označení partnera Regionální karty hosta Český ráj

Vytvořeno 14.7.2016 10:18:34 | přečteno 998x | anna.supikova
load