Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Starosta chce diskutovat s obyvateli centra města

foto 2

Série setkávání starosty města Tomáše Hockeho s občany bude pokračovat na začátku dubna. Tentokrát se chce potkat s obyvateli centra města.


Setkání starosty s občany se uskuteční ve středu 2. dubna 2014 od 17:00 hodin na turnovské radnici v ulici Antonína Dvořáka 335. V obřadní síni chce starosta s lidmi diskutovat o situaci v dopravě a možnostech parkování v centru, o městské zeleni, provozu heren a restaurací a městské památkové zóně. Jistě dojde také na aktuální problémy celého města a každodenního života lidí žijících ve středu Turnova. Všichni jsou srdečně zváni.


Vytvořeno 13.3.2014 8:16:57 | přečteno 1026x | Bc. Radek Drašnar