Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Stálá měřící zařízení - radary

V Turnově a v některých přilehlých obcích budou instalovány další stálá měřící zařízení.

Město Turnov si nechá na základě výběrového řízení instalovat další stálá měřící zařízení v rámci projektu Bezpečná města.

Celkem bude instalováno 12 pevných měřící zařízení v Turnově a některých přilehlých obcích, které budou pronajaty od soukromého subjektu na základě smlouvy o pronájmu. Zařízení bude zřizovat městská policie a případné sankce bude udělovat, jako je tomu doposud, Odbor dopravy Městského úřadu v Turnově.

ikona souboruTisková zpráva

Vytvořeno 15.4.2008 | přečteno 1110x | Richard Mochal
load