Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Sportovní areál v Maškově zahradě bojuje o ocenění Stavba roku Libereckého kraje 2016

Maškova zahrada, autor: A. Šupíková

V letošním roce usiluje 12 staveb o získání titulu Stavba roku Libereckého kraje, kam je nominována i stavba turnovského Sportovního a rekreačního areálu v Maškově zahradě.

Členové hodnotící komise jsou jmenováni krajskými pobočkami České komory akreditovaných inženýrů a techniků, Českého svazu stavebních inženýrů, Svazu podnikatelů ve stavebnictví, Technické univerzity Liberec a Krajského úřadu Libereckého kraje. Veřejná soutěž Stavba roku Libereckého kraje 2016 se koná pod záštitou hejtmana Martina Půty a přihlásilo se do ní 12 staveb z celého kraje. Všechny nominované stavby již porotci navštívili a podrobně prohlédli. „Jsem rád, že v letošním ročníku mají zastoupení tak rozmanitá díla, která se nacházejí ve všech částech kraje. Slavnostní vyhlášení vítěze bude na začátku září.“ uvedl krajský radní a předseda hodnotící poroty Vít Příkaský.

Maškova zahrada

Nejen porotci však mohou rozhodovat o vítězi 12. ročníku soutěže Stavba roku. Veřejnost prostřednictví hlasování na internetových stránkách může zvolit Cenu sympatie občanů Libereckého kraje, hlasování bylo již zahájeno a potrvá do 26. srpna 2016. Všechny nominované stavby jsou na stránkách www.stavbarokulibereckehokraje.cz podrobně představeny.

Maškova zahrada

Nominována je i stavba v květnu dokončeného Sportovního a rekreačního areálu Maškovy zahrady Turnov. Zimní stadion Ludvíka Koška a letní část s koupalištěm, tobogány a dalšími sportovišti i klidovými zónami jsou zařazeny do kategorie bytových staveb a staveb občanské vybavenosti.

Máte-li zájem podpořit turnovský areál v soutěži, tak můžete hlasovat zde.

Maškova zahrada

Maškova zahrada

Vytvořeno 29.6.2016 10:19:47 | přečteno 912x | anna.supikova
load