Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Senioři budou poučeni o nebezpečí

přednáška pro seniory, autor: R. Drašnar

Odbor sociální věcí turnovské radnice ve spolupráci s městskou policií uspořádá zajímavou přednášku pro seniory zaměřenou na prevenci nebezpečí.


O tom, jak odolávat nebezpečným jevům a bránit se v nejrůznějších situacích, poučí spoluobčany seniorského věku strážník Vladimír Hladík v úterý 15. dubna 2014. Přednáška začne v 9:30 hodin v penzionu pro seniory v Žižkově ulici a není určena jen obyvatelům tamějším obyvatelům, ale všem zájemcům. Akce bude součástí programu primární prevence Městské policie Turnov.


Vytvořeno 10.4.2014 7:36:28 | přečteno 576x | Bc. Radek Drašnar