Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Putovní výstava na téma brownfields v Libereckém kraji bude v Turnově!

Snímek 510

Od 4. září 2014 bude v prostorách Kulturního Centra Střelnice k vidění putovní výstava revitalizovaných objektů tipu brownfields Libereckého kraje.

Vernisáž bude zahájena ve čtvrtek 4. září od 16:00 hodin za účasti vedení představitelů Města Turnova a také jednatele Agentury regionálního rozvoje Ing. Martina Duška.

Účelem této výstavy je představit široké veřejnosti některé úspěšně revitalizované objekty typu brownfields (dlouhodobě nevyužívané objekty) z Libereckého kraje včetně zmínky o jejich historii a současnosti. Společně s fotografiemi původního a stávajícího stavu objektů výstava přináší příklady úspěšného oživení některých chátrajících objektů v našem kraji.

V minulých letech proběhla tato putovní výstava již v Liberci, v Jablonci nad Nisou, v Semilech, v Hrádku nad Nisou, ve Frýdlantu, v České Lípě, v Jičíně, v Železném Brodě a v Doksech.

Výstava potrvá do 31. října 2014 v prostorách Kulturního Centra Turnov.


(Zdroj: tisková zpráva ARR)


ikona souboruPlakát

Vytvořeno 4.9.2014 11:05:58 | přečteno 630x | Ing. Klára Preislerová