Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Přicházejí pochvaly na městskou policii

městská policie

Dvě poděkování na práci turnovské městské policie přišla v minulých dnech k rukám starosty Tomáše Hockeho. Ukazuje se, že strážníci mají v každodenním životě města své pevné místo.

V prvním dopise děkuje vedení základní školy v Žižkově ulici strážníkovi Vladimíru Hladíkovi. Ten zastává u Městské policie Turnov funkci manažera prevence a v minulém školním roce připravil a uskutečnil mezi žáky školy několik zajímavých přednášek. Témata společensky nebezpečných jevů, bezpečnosti v provozu na pozemních komunikacích, na kole na silnici a rizika internetové komunikace pokaždé žáky zaujala. „Především díky přístupu pana Hladíka k dětem a jeho komunikativnosti,“ zhodnotil ředitel školy Ivo Filip.

Elektronickou poštou pochválil práci městské policie Jiří Vymětal.  Strážníci mu pomohli s hledáním ztracené manželky. „Setkal jsem se s nebývalou ochotou a vstřícností službu konajícího strážníka i ostatních,“ sdělil Vymětal poté, co byla žena vysokého věku pohybující se o francouzské holi v pořádku nalezena. K události došlo v Turnově ve čtvrtek 19. září.

„Jsem velmi potěšen, že lidé hodnotí práci městské policie i pozitivně. Patří jí můj velký dík,“ vyjádřil se starosta Hocke.

Vytvořeno 25.9.2013 9:47:52 | přečteno 779x | Bc. Radek Drašnar