Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Podpis smlouvy na akci Čistá Jizera

Turnov 02

Ve druhé polovině února byly postupně podepsány smlouvy ve všech pěti městech, kterých se projekt Čistá Jizera I a II týká.

Ve druhé polovině února byly postupně ve všech pěti městech, kterých se týká projekt Čistá Jizera I a II, podepsány smlouvy s dodavatelskými firmami. Akce tak vstupuje do další etapy, vlastní stavební práce budou podle všeho zahájeny už 14. dubna ve všech městech současně.

Za Město Turnov smlouvu podepsala 24. února paní starostka PhDr. Maierová, za stavební firmu SSŽ Ústí nad Labem, a. s., Jaromír Pešek, ředitel odštěpného závodu oblast Čechy-západ, a za VHS Turnov jeho předseda Milan Hejduk.

Celou tiskovou zprávu naleznete ikona souboruZDE.

Vytvořeno 13.3.2009 | přečteno 893x | Richard Mochal
load