Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Oslavte s námi Dny Evropského dědictví

Infocentrum

Turnovské památky a cestovní ruch srdečně zvou všechny obyvatele a návštěvníky města na zajímavou akci.

Od soboty 6. září 2014 do neděle 14. září 2014 bude, v rámci akce Dny evropského dědictví, připraven bohatý program. Na Valdštejně proběhnou varhanní koncerty a prohlídky sakristie.  V turnovské synagoze se můžete těšit na její prohlídku, včetně židovského hřbitova a také spatřit židovské symboly za svitu svící.

Podrobné informace naleznete v přiloženém letáku - ikona souboruzde

Vytvořeno 1.9.2014 9:31:01 | přečteno 525x | Ing. Klára Preislerová