Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Obyvatelé diskutovali o vodě

setkání s občany na téma VHS, autor: R. Drašnar

V pondělí 24. února 2014 se v kině Sféra konalo setkání starosty města s občany na téma pozice Turnova ve Vodohospodářském sdružení Turnov a problematika zvyšování ceny vody.

Občanům dáváme k dispozici a prostudování materiály, s nimiž byla veřejnost na setkání seznámena. O fungování VHS a pozici Turnova v tomto sdružení informuje materiál ikona souboruzde, o možnostech vystoupit z VHS materiál ikona souboruzde.

Vytvořeno 27.2.2014 7:45:42 | přečteno 1021x | Bc. Radek Drašnar