Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nově narození občánci byli slavnostně přivítání do života

IMG 7255

V sobotu 27. září 2014 proběhlo třetí letošní slavnostní uvítání nových dětí. 

Slavnostního dopoledne se zúčastnily tři skupiny rodičů se svými miminky s celkovým počtem 24 nově přivítaných dětí. Ty se narodily v období zhruba od konce března do konce července. Na začátek matrikářky Monika Cilerová a Iveta Krtičková všechny srdečně přivítaly, poté radní Eva Kordová popřála dětem i rodičům šťastný a spokojený život, plný štěstí, lásky a radosti. Slavnostní akce se účastnila i zástupkyně Centra pro rodinu Náruč a také Spolek rodáků a přátel Turnova. Celé dopoledne doprovázela paní učitelka Hana Pernicová ze Základní umělecké školy na klavír. Děti ze Základní umělecké školy v Turnově zahrály vždy před každou skupinou skladbičku nebo písničku na housle nebo klavír. Básničku s názvem Miminko všem zarecitovala Adéla Bursová. Každé miminko bylo slavnostně položeno do kolébky, rodiče se podepsali do pamětní knihy a odnesli si na památku drobné dárky – pamětní list, knížku, pletené botičky a pro maminky byla připravena květina.

Vítání občánků září 2014

IMG 7270

IMG 7270

 
IMG 7255

IMG 7255

 
IMG 7275

IMG 7275

 
IMG 7285

IMG 7285

 
IMG 7280

IMG 7280

 
 
Vytvořeno 29.9.2014 11:41:40 | přečteno 739x | Ing. Klára Preislerová