Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Mopedy zaplní turnovské náměstí

moped, autor: ilustrační foto

Historické mopedy zaplní v sobotu 28. června 2014 turnovské náměstí Českého ráje.


V Turnově se koná sraz motocyklových veteránů s objemem do 100 ccm. V době od 8:00 do 11:30 hodin bude možné na náměstí obdivovat historické stroje, poté bude odtud odstartován závod „prskoletů“. Milovníky značek Stadion, Jawetta a jiných tato akce jistě potěší, zváni jsou i ostatní zájemci o historii motocyklů.


Vytvořeno 24.6.2014 14:47:24 | přečteno 849x | Bc. Radek Drašnar