Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ministr financí Andrej Babiš navštívil Turnov

Ministr financí A. Babiš v Turnově, autor: Grupo Antolin

Místopředseda vlády České republiky a ministr financí Andrej Babiš zavítal do Turnova při své návštěvě Libereckého kraje.

Ministr financí Andrej Babiš navštívil během svého květnového putování Královehradecký kraj. Koncem května a začátkem června pokračoval ve svém putování po Libereckém kraji, kde navštívil nemocnice i další zdravotnické i nezdravotnické subjekty. Ve čtvrtek 9. června zamířil do Turnova, kde se zaměřil na zdravotně sociální služby. V domě s pečovatelskou službou Pohoda se sešla veřejnost a vedení města Turnova, aby s ministrem diskutovali o úhradách zdravotní péče sociálních služeb či o spolupráci se zdravotními pojišťovnami. Ve zdravotnictví obecně chybí zdravotnický personál, a proto i toto bylo probírané téma. Další rozprava se však také dotýkala nezdravotnické oblasti, kterou bylo například dokončení reformy státní správy územního členění státu. Město Turnov by chtělo konečně docílit vzniku okresu Turnov. Další téma bylo čistě ekonomického rázu a jednalo se o systémovém a časovém prokluzu v rozhodování o dotacích.

Politik Andrej Babiš byl následně pozván na prohlídku výroby společnosti Grupo Antolin. Tento španělský koncern je výrobcem interiérů do osobních automobilů a turnovská pobočka je jednou z mnoha závodů umístěných ve 25 zemích světa. Prohlídky se mimo Andreje Babiše zúčastnil finanční ředitel Ing. Leoš Smolný, ředitel závodu Milan Vokál, zastupitel a člen ANO Ing. Jaroslav Knížek, starosta města Ing. Tomáš Hocke a regionální ředitel pro východní Evropu Bc. Pavel Zikmund, MBA.

Ministr financí A. Babiš v Turnově

Vytvořeno 28.6.2016 14:22:10 | přečteno 1923x | anna.supikova