Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Městská policie zavítala do Fokusu

přednáška MP ve Fokusu, autor: R. Drašnar

Mezi klienty turnovského sdružení Fokus se v úterý 18. února 2014 vypravil strážník městské policie, aby si s nimi povídal o nejrůznějších bezpečnostních rizicích.

Setkání se konalo jako součást programu primární prevence městské policie. Strážník Vladimír Hladík se při přednášce zaměřil na problematiku společensky nebezpečných jevů, nevyhnul se ani otázkám bezpečnosti v silničním provozu, zmínil se také o rizicích internetové komunikace nebo ochraně zdraví. „Velký prostor byl dán dotazům, které byly často velmi specifické,“ uvedl Hladík a doplnil, že jejich zodpovězení nebylo vždy zcela snadné. „Velký zájem měli účastníci preventivní akce například o ukázku použití pout,“ dodala ředitelka sdružení pro péči o duševně nemocné a mentálně postižené Luďka Kanclířová. Ta přednášku, která byla připravena ve spolupráci s odborem sociálních věcí turnovské radnice, označila za přínosnou pro každodenní běžný život klientů Fokusu.

Vytvořeno 3.3.2014 7:39:44 | přečteno 720x | Bc. Radek Drašnar