Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kontaktní pracoviště úřadu práce změní adresu

Úřad práce ČR oznamuje, že kontaktní pracoviště v Turnově se z adresy Skálova 84 (budova městského úřadu) stěhuje v březnu  do nových prostor na adrese náměstí Českého ráje 94 v budově České spořitelny.


Z důvodu stěhování bude kontaktní pracoviště úřadu práce – agendy hmotné nouze, příspěvku na péči  i dávek pro zdravotně postižené na adrese Skálova 84 ve dnech 20. a 21. 3. 2014 zcela uzavřeno.

Po dobu stěhování nebude ve dnech 20. a 21. 3. 2014 fungovat telefonní ani e-mailové spojení na tyto agendy. V naléhavém případě využijte kontaktu na čísle 724 176 464.

V souvislosti se stěhováním dojde k přečíslování telefonních kontaktů na pracovnice výše uvedených agend.

Od 24. 3. 2014 najdete agendy hmotné nouze, příspěvku na péči i dávek pro zdravotně postižené již v 2. patře budovy České spořitelny na náměstí Českého ráje 94.


Vytvořeno 10.3.2014 11:06:38 | přečteno 1083x | Bc. Radek Drašnar