Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Jak pomohla Evropská unie a Evropský sociální fond našemu městu?

veřejně prospěšné práce, autor: R. Drašnar

Evropská unie a Evropský sociální fond pomohly Turnovu tím, že jsou v průběhu roku 2014 v projektu Veřejně prospěšné práce vytvářena pracovní místa pro lidi v evidenci úřadu práce.


Pracovní místa veřejně prospěšných prací (VPP) jsou vytvářena v rámci projektu Veřejně prospěšné práce. Ten je v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Pro období od 1. dubna 2014 do 30 září 2014 bude v rámci projektu v organizaci Město Turnov  0podpořeno pět pracovních míst k výkonu pomocných a úklidových prací a jedno pracovní místo na funkci koordinátora. „Jedná se o pracovníky, kteří byli v evidenci úřadu práce. Tito pracovníci pravidelně uklízejí město a můžete je potkat ve žlutých vestách,“ informuje personalistka městského úřadu Jana Chlupová. Platy těchto lidí hradí městu úřad práce. Koordinátorovi z příspěvku Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu České republiky ve výši 13 tisíc korun měsíčně. U pracovníků vykonávajících pomocné a úklidové práce činí příspěvek 12 tisíc korun měsíčně.


Vytvořeno 14.5.2014 10:18:44 | přečteno 523x | Bc. Radek Drašnar