Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informační centrum pro mládež Turnov zahájilo činnost

ICM Turnov

Ve čtvrtek 2. května 2013 zahájilo provoz Informační centrum pro mládež Turnov a naplnil se tak letitý projektový záměr zdejší Městské knihovny Antonína Marka. 

Sídlí v budově knihovny v Jeronýmově ulici a jeho provozní doba je následující:

  • v pondělí a ve středu od 13:00 do 18:00 hodin
  • v úterý a ve čtvrtek od 12:30 do 17:30 hodin
  • pátek od 11:00 do 16:00 hodin

Mládež, ale i široká veřejnost zde najdou informace o možnostech studia v České republice i zahraničí, možnostech brigád i práce v tuzemsku, Evropě i v celém světě. Dalšími oblastmi poskytovaných informací jsou nabídky cestování a možnosti naplnění volného času. Nebudou chybět informace o fungování Evropské unie a jejích možnostech pro mladou generaci. Pracovnice ICM Mgr. Hana Janečková si klade za cíl být především nápomocna mladým lidem orientovat se v záplavě informací, kterými je dnešní doba přesycena a je často nesnadné se v nich vyznat. Také by si přála, aby se Informační centrum mládeže Turnov stalo místem setkávání  hlavně mladých lidí.

Informační centrum pro mládež Turnov bude vycházet při své činnosti z Národního kodexu standardů kvality poskytovaných služeb v ICM a bude dbát na jejich plnění a udržování své vysoké úrovně.  Fungováním ICM v Turnově dojde k naplnění jednoho ze základních lidských práv -  práva svobodného přístupu k informacím.

Kontakt: Mgr. Hana Janečková, Informační centrum pro mládež Turnov, icm@knihovna.turnov.cz

Vytvořeno 1.5.2013 18:22:44 | přečteno 988x | Bc. Radek Drašnar