Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informační centrum má otevřeno sedm dní v týdnu

Informační centrum

Během prázdninových měsíců je Regionální turistické informační centrum v Turnově otevřeno sedm dní v týdnu.  

Kromě získání turistických informací si v informačním centru na náměstí Českého ráje mohou lidé zakoupit zajímavé turistické suvenýry, regionální výrobky či vstupenky na akce prostřednictvím předprodejních portálů. "Ve spolupráci s dalšími subjekty připravili pracovníci infocentra i zajímavou prázdninovou nabídku, kdy je na každý den v týdnu připraven netradiční program," uvedla

Regionální  turistické informační centrum je v červenci a v srpnu otevřeno od pondělí do pátku  8.00 - 18.00,v sobotu 9.00 - 16.00  a v neděli 9.30 - 15.00.

Více informací na www.infocentrum-turnov.cz


Vytvořeno 30.7.2014 14:57:53 | přečteno 508x | Bc. Radek Drašnar