Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Cyklostezka podél Jizery je plně k dispozici

bruslaři na in-linech, autor: Liberecký kraj

Cyklostezka z Turnova do Dolánek, ale i na Loužek a k Bartošově peci, je díky letošním příznivým klimatickým podmínkám k dispozici mnohem dříve než v letech minulých.

Již na počátku ledna 2014 upravili pracovníci Technických služeb Turnov díky počasí svoji techniku, sundali z ní sněhové radlice a namontovali kartáče, vzali do rukou košťata a pustili se do úklidu cyklostezky vedoucí z Turnova. Vyhověli tak požadavkům občanů a na konci února je asfaltová stezka podél náhonu a komunikace z Dolánek na Loužek a z Dolánek k Bartošově peci plně k dispozici pro pěší, cyklisty či bruslaře na in-linech. „Počasí a stav cyklostezky přímo vybízí k procházkám či sportování. Jen je potřeba si uvědomit, že  cyklostezka slouží skutečně všem a pohyb na ní vyžaduje od všech ohleduplnost a notnou dávku tolerance,“ uvedl starosta města Tomáš Hocke.

Vytvořeno 24.2.2014 15:08:29 | přečteno 1778x | Bc. Radek Drašnar