Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Chodník u gymnázia se opravuje

Chodník Jana Palacha, autor: Preislerová K.

Na levé straně chodníku v ulici Jana Palacha probíhá rekonstrukce.

Výběrové řízení na opravu chodníku v této ulici bylo schváleno červencovou radou města. Nabídku podaly dvě firmy, z nichž výběrové řízení vyhrála akciová společnost Eurovia CS, Praha. „Rekonstrukci asfaltového povrchu v celé jeho délce a šířce společnost provádí právě v těchto dnech. Termín dokončení prací je stanoven na pondělí 25. srpna 2014.“ doplnila Stanislava Syrotiuková, referentka odboru správy majetku. Celkové náklady budou činit 480.735 Kč včetně DPH. „Důvodem realizace této akce je špatný technický stav chodníku, který je v blízkosti školy, bazénu a bytových domů, proto je velmi frekventovaný a využívaný.“ dodala Syrotiuková.

Vytvořeno 21.8.2014 11:34:41 | přečteno 563x | Ing. Klára Preislerová